CANER TEBEROĞLU

Genel Müdür Yardımcısı

1969 yılında Ankara’da doğdu. 1993 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nden mezun oldu. 1993 yılında başlayan iş hayatında 2015 yılına kadar Demirbank, Pamukbank ve Halkbank’ın kurumsal şube, genel müdürlük ve bölge koordinatörlüklerinin kurumsal, ticari ve KOBİ pazarlama departmanlarında görev aldı. 2015 yılı Aralık ayından itibaren Kredi Garanti Fonu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Evli ve bir çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

 

 

MEHMET AYSAL

Genel Müdür Yardımcısı

1969 yılında Polatlı, Ankara’da doğdu. Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1997-2015 yılları arasında Halkbank’ta şube, bölge koordinatörlüğü ve genel müdürlük birimleri seviyesinde finansal analiz, kredi değerlendirme, kredi tahsis, risk izleme, erken uyarı sistemleri ve sorunlu krediler yönetimi bölümlerinde görev almıştır. Bankanın Bölge Koordinatörlüğü Kredi Tahsisi ve Risk İzleme Departmanı yöneticisi iken 2015 yılı Aralık ayından bu yana Kredi Garanti Fonu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

 

 

ŞEYDA YAVUZ

Genel Müdür Yardımcısı (v.)

1976 yılında Diyarbakır’da doğdu. Ortaokul ve lise öğrenimini Ankara Gazi Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Ankara  Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1995 yılında Halkbankası’nda iş hayatına başladı ve sırasıyla 1995-2011 yılları arasında Genel Müdürlük Dış İşlemler Bölümünde, 2011-2016 yılları arasında ise Bölge Koordinatörlüğünün KOBİ ve Bireysel Pazarlama departmanlarında yönetici olarak görev aldı. 2016 yılı Nisan ayı itibariyle Kredi Garanti Fonunda Kurumsal İletişim ve Ürün Yönetimi Bölüm Müdürü olarak görev yapmaya başladı. 16 Eylül 2019 itibari ile Kredi Garanti Fonu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Evli ve bir kız çocuğu annesidir.

 

 

HAKAN GÜMÜŞ

Genel Müdür Yardımcısı

İş hayatında 28 yıllık deneyime sahip olan Hakan Gümüş, 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. Kariyerine 1991 yılında Akbank T.A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı olarak başlamış ve aynı kurumda Müfettiş, İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı, Eskişehir ve İstanbul Bölge Müdürü, KOBİ Bankacılığı Satış Müdürü, Pazarlama Bölümü Başkanı ve İnsan Kaynakları Kariyer Müdürü olarak devam etmiştir. Ekim 2012 tarihinde Akbank’tan ayrıldıktan sonra Türkiye Finans Katılım Bankası’nda dört yıl süreyle İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevinde bulunmuştur. Ekim 2016 tarihinde KKB’de göreve başlayan Hakan Gümüş, İnsan Kaynakları Direktörü görevini üstlenmiş olup; Eylül 2020 Tarihinden itibaren Kredi Garanti Fonu İnsan Kaynakları Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

 

 

ZÜLEYHA ÇOKAR

Genel Müdür Yardımcısı

1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2007 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olan Züleyha Yaldır, kariyer hayatına 2007 yılında KPGM’de Denetçi olarak başlamıştır. 2008 - 2013 yılları arasında Yapı Kredi Bankası’nda Finansal Planlama Yöneticisi görevini yürütmüştür. 2013 yılında Kredi Kayıt Bürosu’nda Bütçe ve Raporlama Müdürü sorumluluğunu üstlenen Yaldır, Eylül 2020 tarihinden itibaren Kredi Garanti Fonu Mali İşler ve Raporlama Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.